KAVĒJAS MENSTRUĀCIJAS?
GAIDĪT UN NEKO NEDARĪT IR ĻOTI GRŪTI

SVARĪGI ATCERĒTIES, KA TU NEESI VIENA

Izmaiņas Tavā ciklā var būt pilnīgi normālas. Pat ja Tavs cikls parasti sākas precīzi kā pēc pulksteņa, ir vairāki iemesli, kāpēc mēnešreizes varētu kavēties —piemēram, grūtniecība, stress, svara pieaugums vai tā zudums. Turpmāk minētas dažas lietas, kas jāapsver, ja Tev nesen ir bijis dzimumakts bez izsargāšanās vai, ja pastāv iespēja, ka kontracepcija nav nostrādājusi, kā vajadzētu.

CITI MĒNEŠREIŽU KAVĒŠANĀS IEMESLI

Izņemot grūtniecību, mēnešreizes var aizkavēt vēl daudzi citi iemesli. Apsver tālāk norādītos faktorus un konsultējies ar ārstu, vecmāti vai medmāsu, ja domā, ka kāds no tiem attiecas uz Tevi.

KĀ RĪKOTIES TĀLĀK?

Ja mēnešreizes kavējas, noteikti jāizvērtē, vai nevarētu būt iestājusies grūtniecība, tālāk norādīts, ko darīt, ja pastāv tāda iespēja.

ALTERNATĪVAS KONTRACEPCIJAS METODES

Ja kontracepcijas metode, ko parasti lieto, pēdējā laikā ir pievīlusi, ja mēnešreižu kavēšanās ir radījusi bažas vai ja pašreizējā metode nav piemērota Tavam dzīvesveidam, apsver tālāk norādītās kontracepcijas metodes.

SALĪDZINĀT METODES

VAI NEPIECIEŠAMS PADOMS? KONSULTĒJIES AR SAVU VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTU

Sazinies ar ārstu, lai saņemtu turpmāku atbalstu un informāciju, par to, kas Tev ir vispiemērotākais un atbilst Tavām vajadzıbām.

VAI TAS IR NORMĀLI?

ZINI IESPĒJAS

SALĪDZINĀT METODES